Mattallrikar 6st, förrättstallrikar 4st, äggkoppar 4st, såsskål, uppläggningsfat 5st, smörburk med lock, buljongkoppar med fat 6st, terriner med lock 2st, tekanna, kaffefat, m.m. Bruksslitage, smärre fläckar, fåtal nagg. (Mattallrikarnas diameter 24,5)
1 100 SEK | 2022-02-19 23:53 |
1 000 SEK | 2022-02-20 11:52 |
750 SEK | 2022-02-20 08:08 |
250 SEK | 2022-02-19 14:21 |
200 SEK | 2022-02-18 09:08 |
200 SEK | 2022-02-19 11:36 |
100 SEK | 2022-02-17 20:34 |
100 SEK | Startpris |