Olja på pannå, poserande kvinna. Signerad och daterad 50. (80x64)
750 SEK | 2022-02-20 10:49 |
700 SEK | 2022-02-19 22:06 |
500 SEK | 2022-02-18 13:54 |
400 SEK | 2022-02-18 09:10 |
200 SEK | 2022-02-17 19:03 |
100 SEK | Startpris |