Färgetsning, ur serien "Europeiska strutsar". Signerad och numrerad. Inramad. (88x59)
4 400 SEK | 2022-02-19 19:32 |
4 200 SEK | 2022-02-19 19:23 |
3 600 SEK | 2022-02-19 09:39 |
2 300 SEK | 2022-02-18 18:09 |
2 100 SEK | 2022-02-18 15:09 |
550 SEK | 2022-02-17 22:28 |
100 SEK | Startpris |