Kaffekoppar 9st, kaffefat 9st, assietter 8st, sockerskål samt lockskål. Sockerskålens lock med naggar. Bruksslitage, några delar missfärgade. (Kopparnas höjd 5, diameter 8,5)
900 SEK | 2022-02-20 11:35 |
850 SEK | 2022-02-20 11:35 |
500 SEK | 2022-02-19 14:50 |
400 SEK | 2022-02-18 15:50 |
350 SEK | 2022-02-18 14:52 |
100 SEK | 2022-02-17 20:42 |
100 SEK | Startpris |