Kaffekoppar 10st, kaffefat 10st samt assietter 8st. Koboltblå dekor med förgyllning. En kopp med spricka. Bruksslitage, fläckar. (Kopparnas höjd 6, diameter 7,5)
400 SEK | 2022-02-20 11:59 |
400 SEK | 2022-02-20 12:00 |
250 SEK | 2022-02-20 11:56 |
200 SEK | 2022-02-20 11:24 |
150 SEK | 2022-02-19 17:00 |
100 SEK | 2022-02-17 21:43 |
100 SEK | Startpris |