Etsning, motiv från Stockholm. Signerad och daterad 1950. Inramad. Bladet något gulnat. (34x25)
500 SEK | 2022-02-20 11:54 |
450 SEK | 2022-02-17 20:21 |
300 SEK | 2022-02-20 11:16 |
150 SEK | 2022-02-17 23:10 |
100 SEK | Startpris |