Etsning, motiv från Falun. Signerad och daterad 1949. Inramad. Fläck. (17,5x21)
400 SEK | 2022-02-20 11:16 |
350 SEK | 2022-02-17 20:24 |
350 SEK | 2022-02-19 13:24 |
150 SEK | 2022-02-18 07:00 |
100 SEK | Startpris |