Med handmålad dekor. Dubbla hänklar. Krönt med blomma. Omfattande lagningar, naggar. (Längd 42)
450 SEK | 2022-02-19 13:34 |
400 SEK | 2022-02-18 00:41 |
100 SEK | 2022-02-17 21:21 |
100 SEK | Startpris |