Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Inramad. (72x51)
1 600 SEK | 2022-02-20 13:10 |
1 500 SEK | 2022-02-20 11:51 |
750 SEK | 2022-02-20 11:53 |
650 SEK | 2022-02-20 11:20 |
550 SEK | 2022-02-19 09:06 |
250 SEK | 2022-02-18 06:15 |
200 SEK | 2022-02-18 00:08 |
150 SEK | 2022-02-17 19:40 |
100 SEK | Startpris |