Etsning, död fågel. Signerad och daterad 1935. Inramad. (24,5x17)
350 SEK | 2022-02-19 22:02 |
300 SEK | 2022-02-19 15:02 |
250 SEK | 2022-02-19 19:00 |
100 SEK | 2022-02-17 21:28 |
100 SEK | Startpris |