Olja på duk, figurkomposition. Signerad och daterad 1971. (36x46)
1 000 SEK | 2022-02-20 11:58 |
950 SEK | 2022-02-20 12:00 |
600 SEK | 2022-02-18 20:52 |
500 SEK | 2022-02-17 20:23 |
300 SEK | 2022-02-17 22:51 |
100 SEK | Startpris |