Olja på duk, stilleben. Osignerad. Antika duklagningar, krackelering. (34x45)
950 SEK | 2022-02-20 12:03 |
900 SEK | 2022-02-20 12:03 |
600 SEK | 2022-02-20 11:59 |
500 SEK | 2022-02-20 10:16 |
250 SEK | 2022-02-20 09:31 |
200 SEK | 2022-02-18 16:31 |
150 SEK | 2022-02-18 11:00 |
100 SEK | 2022-02-17 20:35 |
100 SEK | Startpris |