Stengods. Med förgylld dekor. Fläckar, ytslitage. (Höjd 22)
1 100 SEK | 2022-02-20 11:59 |
1 000 SEK | 2022-02-20 11:06 |
900 SEK | 2022-02-20 09:14 |
700 SEK | 2022-02-20 08:49 |
600 SEK | 2022-02-19 23:35 |
350 SEK | 2022-02-19 17:15 |
250 SEK | 2022-02-18 23:59 |
200 SEK | 2022-02-18 23:37 |
150 SEK | 2022-02-18 21:09 |
100 SEK | 2022-02-17 20:13 |
100 SEK | Startpris |