Med blå dekor och förgyllning. Kaffekoppar 12st, kaffefat 12st, assietter 12st, sockerskål samt gräddkannor 2st. Bruksslitage. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
550 SEK | 2022-02-20 12:53 |
500 SEK | 2022-02-19 17:54 |
500 SEK | 2022-02-20 11:53 |
350 SEK | 2022-02-19 19:42 |
250 SEK | 2022-02-19 08:20 |
100 SEK | 2022-02-17 20:40 |
100 SEK | Startpris |