Med blå dekor och förgyllning. Mattallrikar 12st, djupa tallrikar 12st, förrättstallrikar 12st, uppläggningsfat 5st samt såsskål. Bruksslitage. (Mattallrikarnas diameter 25)
800 SEK | 2022-02-20 12:52 |
750 SEK | 2022-02-20 10:59 |
650 SEK | 2022-02-20 11:49 |
500 SEK | 2022-02-19 17:53 |
500 SEK | 2022-02-19 23:13 |
400 SEK | 2022-02-19 08:41 |
200 SEK | 2022-02-18 15:05 |
100 SEK | 2022-02-18 10:28 |
100 SEK | Startpris |