Akvarell, motiv från Rochester. Signerad och daterad 8.12.33. Inramat. Ramskador, kant med fläck. (29x49)
3 200 SEK | 2022-02-20 11:58 |
3 000 SEK | 2022-02-20 11:59 |
2 500 SEK | 2022-02-20 11:50 |
2 000 SEK | 2022-02-20 11:35 |
1 600 SEK | 2022-02-19 17:47 |
150 SEK | 2022-02-17 20:26 |
100 SEK | Startpris |