Delvis glaserat stengods. En stämplad, en signerad. (Högsta höjd 19)
1 300 SEK | 2022-02-20 11:55 |
1 200 SEK | 2022-02-20 10:10 |
1 200 SEK | 2022-02-20 11:05 |
800 SEK | 2022-02-19 09:33 |
600 SEK | 2022-02-19 08:25 |
550 SEK | 2022-02-18 08:25 |
400 SEK | 2022-02-19 00:50 |
300 SEK | 2022-02-18 23:58 |
200 SEK | 2022-02-18 15:04 |
100 SEK | 2022-02-18 07:08 |
100 SEK | Startpris |