Olja på pannå, motiv från Uppsala. Signerad. Pannåsprickor. (28x40)
1 300 SEK | 2022-02-19 21:36 |
1 200 SEK | 2022-02-17 23:02 |
1 100 SEK | 2022-02-17 22:24 |
400 SEK | 2022-02-17 20:36 |
100 SEK | Startpris |