Porslin. Med förgylld dekor. En kopp med nagg, ett fat med nagg. Mindre förgyllningsslitage. (Kopparnas höjd 8, diameter 8)
2 200 SEK | 2022-02-20 11:25 |
2 100 SEK | 2022-02-20 04:38 |
1 800 SEK | 2022-02-20 10:27 |
1 000 SEK | 2022-02-18 18:43 |
550 SEK | 2022-02-19 18:45 |
200 SEK | 2022-02-17 23:23 |
150 SEK | 2022-02-17 22:55 |
100 SEK | 2022-02-17 19:07 |
100 SEK | Startpris |