Tekoppar 7st, tefat 9st, kaffekoppar 7st, kaffefat 12st, assietter 5st, gräddkannor 2st samt sockerskålar 5st. Tekopparna bl.a. med omfattande missfärgning. Bruksslitage, fläckar, enstaka skador.
4 400 SEK | 2022-02-19 04:35 |
4 200 SEK | 2022-02-19 08:59 |
3 000 SEK | 2022-02-18 20:23 |
2 600 SEK | 2022-02-18 18:47 |
2 300 SEK | 2022-02-18 15:08 |
400 SEK | 2022-02-17 20:49 |
100 SEK | Startpris |