Olja på duk, landskap med glaskupor. Signerad. Mindre stötmärken. (64x53)
1 400 SEK | 2022-02-20 12:56 |
1 300 SEK | 2022-02-20 11:03 |
1 200 SEK | 2022-02-19 19:21 |
900 SEK | 2022-02-20 02:28 |
700 SEK | 2022-02-18 19:21 |
550 SEK | 2022-02-19 09:18 |
400 SEK | 2022-02-19 01:36 |
250 SEK | 2022-02-18 04:17 |
200 SEK | 2022-02-17 23:39 |
150 SEK | 2022-02-17 21:14 |
100 SEK | Startpris |