Färglitografi, kvinna med hund. Signerad. EA. Inramad. (59x38)
1 500 SEK | 2022-02-20 08:54 |
1 500 SEK | 2022-02-20 11:49 |
1 100 SEK | 2022-02-19 19:26 |
1 000 SEK | 2022-02-17 19:17 |
850 SEK | 2022-02-18 18:11 |
550 SEK | 2022-02-17 23:30 |
400 SEK | 2022-02-17 21:44 |
300 SEK | 2022-02-17 20:58 |
100 SEK | Startpris |