Med dekor i relief. Mindre krackelering och fläckar. Bruksslitage. (Höjd 21)
350 SEK | 2022-02-20 12:01 |
300 SEK | 2022-02-18 15:36 |
200 SEK | 2022-02-18 07:07 |
100 SEK | Startpris |