Färgetsning, kyssande par. Signerad och numrerad. Inramad. Fläckar. (49x65)
750 SEK | 2022-02-20 11:59 |
700 SEK | 2022-02-20 11:51 |
450 SEK | 2022-02-20 10:37 |
250 SEK | 2022-02-19 18:02 |
100 SEK | 2022-02-17 22:22 |
100 SEK | Startpris |