Olja på träskiva, landskap med figur. Signerad. (54x30)
1 100 SEK | 2022-02-20 11:49 |
1 000 SEK | 2022-02-18 10:52 |
1 000 SEK | 2022-02-20 11:28 |
500 SEK | 2022-02-19 22:13 |
400 SEK | 2022-02-18 12:22 |
100 SEK | Startpris |