Djupa tallrikar 5st, förrättstallrikar 6st samt mattallrikar 7st. Bruksslitage, repor, några nagg. (Diameter 18,5-24,5)
2 000 SEK | 2022-02-20 10:26 |
1 900 SEK | 2022-02-19 08:08 |
1 500 SEK | 2022-02-18 09:06 |
1 500 SEK | 2022-02-18 15:07 |
1 200 SEK | 2022-02-17 23:01 |
200 SEK | 2022-02-17 20:49 |
150 SEK | 2022-02-17 22:33 |
100 SEK | Startpris |