Gouache, komposition. Signerad och daterad 87. Inramad. (16,5x23)
1 600 SEK | 2022-02-20 11:50 |
1 500 SEK | 2022-02-20 08:16 |
1 100 SEK | 2022-02-19 16:24 |
850 SEK | 2022-02-19 16:25 |
250 SEK | 2022-02-17 20:35 |
100 SEK | Startpris |