Mattallrikar 5st, förrättstallrikar 7st samt ströare. Tå mattallrikar med nagg. Repor, dekorslitage, mindre fläckar. (Mattallrikarnas diameter 24)
2 300 SEK | 2022-02-20 11:59 |
2 200 SEK | 2022-02-20 11:47 |
1 800 SEK | 2022-02-20 10:24 |
750 SEK | 2022-02-20 07:22 |
700 SEK | 2022-02-19 09:16 |
250 SEK | 2022-02-17 22:09 |
100 SEK | 2022-02-17 20:39 |
100 SEK | Startpris |