Olja på duk, läsande figur. Osignerad. Dubblerad duk, krackelering, retuscher. (42x35)
1 200 SEK | 2022-02-20 11:24 |
1 100 SEK | 2022-02-20 10:12 |
400 SEK | 2022-02-19 23:21 |
350 SEK | 2022-02-19 22:59 |
300 SEK | 2022-02-19 22:23 |
200 SEK | 2022-02-19 22:15 |
100 SEK | Startpris |