Stengods. Signerade och daterade 94/95. (Höjd 19,5)
900 SEK | 2022-02-17 20:50 |
850 SEK | 2022-02-19 23:26 |
600 SEK | 2022-02-19 10:38 |
500 SEK | 2022-02-18 13:56 |
400 SEK | 2022-02-17 20:19 |
100 SEK | Startpris |