Olja på duk, landskap med fäbod. Signerad och daterad 32. Ram med färgbortfall. (77x95)
800 SEK | 2022-02-20 10:02 |
750 SEK | 2022-02-20 11:41 |
500 SEK | 2022-02-18 09:07 |
400 SEK | 2022-02-19 17:08 |
300 SEK | 2022-02-17 20:35 |
200 SEK | 2022-02-18 08:03 |
100 SEK | 2022-02-17 19:08 |
100 SEK | Startpris |