Föreställande Napoleon. Signerad O/A. Naggar, retuscher, glasyrbortfall. (Höjd 11)
1 600 SEK | 2022-02-20 11:55 |
1 500 SEK | 2022-02-20 11:53 |
1 000 SEK | 2022-02-20 10:43 |
750 SEK | 2022-02-19 13:34 |
100 SEK | 2022-02-17 19:05 |
100 SEK | Startpris |