Serveringsskålar 3st, assietter 6st, smörburk med lock, äggkoppar 6st, serveringsskål, burkar med lock 3st samt kaffefat 2st. En skål med spricka, en äggkopp med nagg, bruksslitage, mindre fläckar. (Största diameter 18)
5 400 SEK | 2022-02-20 12:01 |
5 200 SEK | 2022-02-20 12:00 |
3 800 SEK | 2022-02-20 10:22 |
3 600 SEK | 2022-02-20 07:25 |
2 900 SEK | 2022-02-19 08:56 |
350 SEK | 2022-02-18 07:51 |
150 SEK | 2022-02-17 20:48 |
100 SEK | 2022-02-17 20:39 |
100 SEK | Startpris |