Etsning, motiv från Falun. I plåten signerad och daterad 1925. Inramad. (14,5x19,5)
900 SEK | 2022-02-20 11:33 |
850 SEK | 2022-02-20 11:40 |
400 SEK | 2022-02-19 21:46 |
350 SEK | 2022-02-19 21:33 |
250 SEK | 2022-02-19 07:32 |
200 SEK | 2022-02-17 22:46 |
150 SEK | 2022-02-18 06:58 |
100 SEK | Startpris |