Tekoppar 10st, tefat 11st, gräddkanna samt tekanna. Tekannan invändigt missfärgad och lock med invändig nagg. Bruksslitage, koppar med smärre fotnaggar, bl.a. med fläckar. (Kopparnas höjd 6, diameter 8,5)
7 600 SEK | 2022-02-20 11:58 |
7 400 SEK | 2022-02-20 11:58 |
7 000 SEK | 2022-02-20 07:24 |
5 200 SEK | 2022-02-18 20:22 |
1 100 SEK | 2022-02-17 19:27 |
100 SEK | Startpris |