Etsning, Gustaf V. Signerad i blyerts. I trycket daterad 1932. Inramad. Mindre fläckar. (29x19)
900 SEK | 2022-02-19 22:15 |
850 SEK | 2022-02-19 16:19 |
200 SEK | 2022-02-19 21:45 |
100 SEK | 2022-02-18 00:28 |
100 SEK | Startpris |