Kaffekoppar 10st, kaffefat 13st, assietter 12st, förrättstallrikar 4st, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna samt kakfat. Bruksslitage, bl.a. med repor, fåtal nagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 7,5)
2 200 SEK | 2022-01-30 11:40 |
2 100 SEK | 2022-01-29 10:59 |
1 000 SEK | 2022-01-28 08:11 |
400 SEK | 2022-01-28 13:29 |
150 SEK | 2022-01-27 22:46 |
100 SEK | Startpris |