Djupa skålar 6st, mattallrikar 5st, tekoppar med fat 2st, assietter 4st samt serveringsdelar 3st. Repor, bl.a. med dekorslitage/blekt dekor, några delar med nagg. (Största diameter 24,5)
6 000 SEK | 2022-01-30 12:07 |
5 800 SEK | 2022-01-30 12:06 |
3 600 SEK | 2022-01-30 07:28 |
1 900 SEK | 2022-01-28 08:27 |
1 800 SEK | 2022-01-28 19:19 |
1 000 SEK | 2022-01-27 18:50 |
800 SEK | 2022-01-28 05:02 |
550 SEK | 2022-01-27 21:29 |
100 SEK | Startpris |