Vitglaserad med blå dekor. 19st mattallrikar, 12st djupa tallrikar, 17st förrättstallrikar, 16st assietter, 5st uppläggningar, 4st äggkoppar, 2st terriner varav en med underfat. Bruksslitage, bl.a. repiga, enstaka naggar, några delar med krackelering. (Mattallrikarnas diameter 26)
2 000 SEK | 2022-01-30 11:43 |
2 000 SEK | 2022-01-30 12:00 |
1 600 SEK | 2022-01-30 11:49 |
1 200 SEK | 2022-01-30 11:38 |
1 000 SEK | 2022-01-29 23:10 |
850 SEK | 2022-01-30 10:14 |
750 SEK | 2022-01-30 09:31 |
550 SEK | 2022-01-29 19:59 |
300 SEK | 2022-01-29 13:16 |
150 SEK | 2022-01-28 13:20 |
100 SEK | Startpris |