Med tryckt dekor. Tekoppar med fat 4st, djupa skålar 3st, förrättstallrikar 4st samt tallrikar 8st. Bl.a. med krackelering, några naggar. (Största diameter 22)
700 SEK | 2022-01-30 11:40 |
650 SEK | 2022-01-30 11:26 |
550 SEK | 2022-01-27 18:52 |
250 SEK | 2022-01-28 14:55 |
150 SEK | 2022-01-27 19:29 |
100 SEK | Startpris |