Bruksslitage, bestickrepor, djupa tallrikarna slitna. (Diameter 19-25)
1 300 SEK | 2022-01-30 11:59 |
1 200 SEK | 2022-01-30 11:54 |
1 100 SEK | 2022-01-30 11:53 |
1 000 SEK | 2022-01-30 11:51 |
800 SEK | 2022-01-28 16:08 |
300 SEK | 2022-01-27 22:44 |
150 SEK | 2022-01-28 07:48 |
100 SEK | Startpris |