Porslin. Med handmålad dekor och förgyllning. Dubbla hänklar i form av ormar. Mynning och en hänkel med lagningar/retuscher. Förgyllningsslitage. (Höjd 28)
1 300 SEK | 2022-01-30 09:07 |
1 200 SEK | 2022-01-30 10:58 |
900 SEK | 2022-01-28 23:28 |
800 SEK | 2022-01-27 21:33 |
100 SEK | 2022-01-27 20:32 |
100 SEK | Startpris |