Med handmålad dekor. Naggar, repor, en med omfattande lagningar. (Diameter 23)
1 300 SEK | 2022-01-30 11:53 |
1 200 SEK | 2022-01-30 11:29 |
800 SEK | 2022-01-29 21:36 |
450 SEK | 2022-01-27 20:52 |
350 SEK | 2022-01-29 21:13 |
150 SEK | 2022-01-28 10:25 |
100 SEK | Startpris |