Majolika. I form av delfin. Krackelering, fotring med invändig nagg. (Höjd 23)
700 SEK | 2022-01-29 22:46 |
650 SEK | 2022-01-30 11:47 |
550 SEK | 2022-01-29 16:34 |
300 SEK | 2022-01-29 12:56 |
250 SEK | 2022-01-29 09:02 |
200 SEK | 2022-01-28 08:49 |
100 SEK | 2022-01-27 19:11 |
100 SEK | Startpris |