Stengods. I form av aborre. Sockel av trä. Stämplad. Stjärtfena med retuscherad nagg. Sockel med spår efter plakett. (Längd 36)
1 200 SEK | 2022-01-30 11:41 |
1 100 SEK | 2022-01-30 10:48 |
700 SEK | 2022-01-30 03:08 |
650 SEK | 2022-01-29 12:18 |
600 SEK | 2022-01-28 16:04 |
450 SEK | 2022-01-28 02:02 |
250 SEK | 2022-01-27 22:42 |
100 SEK | 2022-01-27 18:50 |
100 SEK | Startpris |