Glaserat stengods. I form av björn. Signerad. Sockel av trä. Något krackelerad. (Höjd 25)
250 SEK | 2022-01-30 12:03 |
200 SEK | 2022-01-30 10:14 |
150 SEK | 2022-01-29 09:50 |
100 SEK | 2022-01-29 07:18 |
100 SEK | Startpris |