Kaffekoppar 5st samt kaffefat 7st. Bruksslitage, bl.a. med repor, fläckar och dekorslitage. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 6,5)
1 700 SEK | 2022-01-30 11:59 |
1 600 SEK | 2022-01-29 22:21 |
1 500 SEK | 2022-01-29 18:59 |
1 300 SEK | 2022-01-29 18:23 |
600 SEK | 2022-01-27 22:21 |
250 SEK | 2022-01-27 21:29 |
100 SEK | Startpris |