Glaserat stengods. Signerad. Litet fotringsnagg. (Höjd 13,5)
350 SEK | 2022-01-28 15:57 |
300 SEK | 2022-01-27 23:17 |
300 SEK | 2022-01-28 00:53 |
100 SEK | Startpris |