Oljemålning, komposition. Signerad och daterad 95. (40x35)
1 800 SEK | 2022-01-08 21:43 |
1 700 SEK | 2022-01-09 11:47 |
1 500 SEK | 2022-01-08 22:59 |
800 SEK | 2022-01-06 20:37 |
700 SEK | 2022-01-05 20:32 |
500 SEK | 2022-01-05 20:57 |
350 SEK | 2022-01-05 20:40 |
250 SEK | 2022-01-05 18:31 |
100 SEK | Startpris |