Olja på pannå, "Gamla söderkåkar". Signerad. Skulpterad ram. (28x22)
2 600 SEK | 2022-01-08 20:08 |
2 500 SEK | 2022-01-06 00:37 |
2 000 SEK | 2022-01-05 22:28 |
1 500 SEK | 2022-01-05 23:01 |
1 100 SEK | 2022-01-05 20:58 |
750 SEK | 2022-01-05 22:09 |
450 SEK | 2022-01-05 19:26 |
150 SEK | 2022-01-05 20:41 |
100 SEK | Startpris |